Radiotherapiegroep heeft een vacature voor een versnellertechnicus. Lees onderstaand de vacature of ga direct naar de vacaturepagina

Versnellertechnicus
Radiotherapiegroep geeft hoogwaardige radiotherapeutische zorg aan patiënten met kanker. Er wordt gewerkt vanuit behandellocaties in Arnhem, Deventer, Ede en Apeldoorn. Onze kracht zit in ons innoverende karakter op het gebied van behandeltechnieken, beeldvorming, treatment planningstechnieken en innovatieve apparatuur, zoals een MR-linac. De Klinische Fysica bestaat uit een enthousiast team van 10 klinisch fysici, 8 klinisch fysisch medewerkers, 8 versnellertechnici en een ICT-groep. Samen zijn zij verantwoordelijk voor de klinisch-fysische aspecten van de radiotherapeutische zorg, waaronder het optimaal functioneren van de (bestralings-)apparatuur. In verband met het vertrek van een collega zijn wij op zoek naar een gedreven en enthousiaste versnellertechnicus.

Functie-informatie
Binnen de afdeling Klinische Fysica:

Ben je verantwoordelijk voor het optimaal functioneren van de bestralingstoestellen en andere medische apparatuur. Dit omvat een breed scala aan technieken, waaronder hoogfrequent, hoogspanning, elektronica, mechanica, vacuüm, koeling en ICT;
Voer je zowel zelfstandig als in teamverband preventief en correctief onderhoud uit, als ook de benodigde modificaties. Je bent daarbij in staat om problemen en storingen effectief en adequaat op te lossen, ook onder tijdsdruk;
Naast de beheertaken vormen ontwikkeling en innovatie een belangrijk onderdeel van je werkzaamheden. Je signaleert knelpunten en verbetermogelijkheden, onderzoekt en analyseert nieuwe ontwikkelingen op het eigen vakgebied en adviseert de leidinggevende over relevante, nieuwe toepassingsmogelijkheden;
Binnen projectgroepen draag je bij aan de continue verbetering van de patiëntenzorg;
Bij het ontbreken van directe ervaring in de radiotherapie bieden we je een opleidings- en inwerkperiode aan.

Functie-eisen
Voltooide hbo-opleiding richting elektrotechniek/elektronica, medische techniek of vergelijkbaar;
Ervaring in de zorg en specifiek de radiotherapie is een pré;
Zorgvuldige en accurate manier van werken;
Goede communicatieve en contactuele vaardigheden;
Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal;
Affiniteit met IT en mechanische techniek;
Bereidheid om incidenteel buiten openingstijden te werken;
Rijbewijs en beschikking over eigen vervoer.

Arbeidsvoorwaarden
De Cao-Ziekenhuizen is van toepassing. De functie is gewaardeerd in FWG 55 en voor 36 uur per week gesteld. Van iedere aanstaande medewerker wordt een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) gevraagd.

Goede werksfeer binnen een open organisatie en een veelzijdige functie met een grote diversiteit aan technieken.

De werkzaamheden worden uitgevoerd op de vier locaties van Radiotherapiegroep. Bij de verdeling van de werkzaamheden kan rekening gehouden worden met de woonplaats en wensen van de kandidaat.

nvkfmadmin

Test informatie