RadboudUMC heeft een vacature voor een Klinisch Fysisch Medewerker Radiotherapie.

Functie
Als klinisch fysisch medewerker ben je samen met een enthousiast team verantwoordelijk voor de juiste werking en afstelling van de bestralingsapparatuur. Je team bestaat uit 2 fysisch en 5 technisch georiënteerde collega’s. Ben jij op zoek naar een uitdagende baan waarin je bijdraagt aan de kwaliteit van de behandeling van onze patiënten? En vind je het leuk om samen te werken met verschillende disciplines binnen de afdeling Radiotherapie? Dan is deze baan perfect voor jou!

In de komende jaren zullen diverse bestralingstoestellen en medisch-beeldvormende systemen worden vernieuwd in een ICT-rijke omgeving en gaan we over op een nieuw planningssysteem. Je maakt deel uit van de Fysisch-­Technische Groep die naast de klinisch fysisch medewerkers bestaat uit klinisch fysici, klinisch fysici in opleiding, innovatielaboranten en ICT-ers.

Tot je taken en verantwoordelijkheden behoren onder andere:

Kwaliteitscontrole en -beheer van de beeldvormende systemen en de bestralingsapparatuur.
Verificatie van bestralingsplannen voor individuele patiëntbehandelingen.
Uitvoering van kalibraties van meetapparatuur en het ontwikkelen van meetmethoden.
Adviseren bij de aanschaf en ingebruikname van nieuwe (meet)apparatuur.
Volgen en implementeren van nieuwe behandelmethoden in de radiotherapie.
Bijdragen aan de (software-)ontwikkeling.
Bijdragen aan de opleiding van klinisch fysici, arts-assistenten en laboranten.
Participeren in innovatieve technologische projecten, op termijn ook als projectleider.

Geïnteresseerd geraakt? Lees verder op de vacaturepagina.

nvkfmadmin

Test informatie